Zdrowe stawy – warsztat + fotorelacja

Dodano: 28 mar 2023

FOTORELACJA warsztatu „Zdrowe Stawy”

Wrażenia Seniorów : To wszystko pomaga nam lepiej i zdrowiej żyć; więcej spotkań z panią prowadzącą; wspaniała atmosfera i zrozumiałe przekazywanie wiedzy; dużo się dowiedziałam; ciekawe zajęcia; dobrze opracowane ćwiczenia; bardzo miła pani; więcej zajęć praktycznych; informacje połączone z ćwiczeniami – było super; więcej takich zajęć; warsztat wnosi nowe wartości do mojego życia! – więcej komentować chyba nie trzeba – DZIĘKUJEMY!!!

Warsztaty „Zdrowe stawy” – ćwiczenia dla Seniora na artretyzm i reumatyzm. Głównym celem warsztatu jest promocja zdrowia i aktywności fizycznej. Podczas warsztatu Seniorzy dowiedzą się jak dzięki prostym ćwiczeniom zadbać o swoje stawy, a także zlikwidować pojawiający się artretyzm/reumatyzm lub zatrzymać jego proces. Oprócz części praktycznej (ćwiczenia mogą być wykonywane zarówno na macie, jak i krześle). Seniorzy dowiedzą się jak dzięki odpowiedniej diecie i odpowiednim nawykom mogą utrzymywać dobrą kondycję stawów.

Warsztat składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Prowadząca: Iwona Ziejewska, socjolog, doradca psychospołeczny, trener rozwoju osobistego, certyfikowany nauczyciel jogi Yoga Alliance Ryt 200

📸Magdalena Bieniecka

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content