Zajęcia plastyczne dla dzieci

Dodano: 24 lut 2024

Drogi Rodzicu, czy szukasz pomysłu na to, w jaki sposób wypełnić czas wolny swojemu dziecku w taki sposób, aby mogło ono rozwijać swoje pasje, talenty, kreatywność czy po prostu zdolności manualne? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty zajęć plastycznych dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Podczas warsztatów dzieci poznają lub pogłębiają talenty i pasje artystyczne, sprzyjając rozwojowi zdolności manualnych i osiąganiu satysfakcji z własnoręcznej pracy, a także podnoszą wiarę w siebie i swoje możliwości. Twórczość jest źródłem dobrej zabawy, radości, podstawową formą uczenia się i zdobywania wiedzy o otaczającej rzeczywistości. Udział dziecka w zajęciach plastycznych sprzyja aktywizowaniu myślenia, przyczynia się do rozwoju samodzielności i kreatywności. Jeśli Twoje dziecko lubi wyrażać się poprzez różne formy plastyczne, takie jak rysowanie i malowanie itp., zapraszamy je na warsztaty plastyczne. Obecnie dzieci przygotowują prace na XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Magiczne Okienko – Magia kwiatów”, a później na XXII Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Zawsze zielono, zawsze niebiesko”, Toruń 2024.

Zajęcia odbywają się w godz. 14-18 w poniedziałki i piątki w klubie „Dąb” przy ul. Rydla 93, a we wtorki i czwartki w klubie „Szpak” przy ul. Seledynowej 75a (os. Bukowe). Koszt – 60 zł miesięcznie, dzieci mają zapewnione wszystkie materiały plastyczne w pracowni. Można w każdej chwili dołączyć do grupy. Szczegółowe informacje: tel. 690 932 100.

dzieci rysują
rysunek dziecka

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content