UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU – SZCZECIN PRAWOBRZEŻE

Dodano: 12 wrz 2023

Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” serdecznie zaprasza Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Szczecin Prawobrzeże na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2023/2024, która odbędzie się 14 września o godzinie 17.00 w klubie „Dąb” przy ul. Rydla 93.

Wykład inauguracyjny poprowadzi prof dr hab. Beata Bugajska, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych UM Szczecin, pełnomocniczka Prezydenta Szczecina ds. równości.

UTW-SP to bogata oferta wykładów, warsztatów oraz wydarzeń integracyjnych i kulturalnych. Wybitni specjaliści, ciekawe i różnorodne tematy dopasowane do aktualnych potrzeb Seniorów. UTW-SP to idealny sposób na aktywne i rozwojowe spędzanie wolnego czasu, szansa na pogłębienie wiedzy, spotkanie z ciekawymi osobami ze świata kultury i nauki oraz tworzenia więzi koleżeńskich.

Słuchaczem UTW-SP może zostać osoba, która ukończyła 60 lat i więcej, złoży deklarację członkowską wraz z 2 zdjęciami i opłaci 60 zł składki za każdy semestr roku akademickiego. Słuchacz zapoznaje się z regulaminem, otrzymuje legitymację UTW z potwierdzoną ważnością na dany rok akademicki i indeks. Legitymacja uprawnia do uczestnictwa w zajęciach UTW- SP oraz do zniżek opłat za niektóre zajęcia dodatkowe w ramach UTW-SP. Od początku września w klubie „Dąb” prowadzone są zapisy na I semestr 2023/2024 UTW-SP.

Na stronie fundacji www.prawobrzeze.org.pl w zakładce do pobrania dostępny Program na rok akademicki 2023/2024

ZAPRASZAMY!!!

💻Magdalena Bieniecka

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content