TANIEC TOWARZYSKI – zajęcia

Dodano: 13 wrz 2023

Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” wraz z Akademią Tanga Doroty Kiszka-Grygier i Adriana Grygier zapraszają na zajęcia.

„Pionierzy i prekursorzy Tanga Argentyńskiego w Szczecinie!

Po wielu tanecznych poszukiwaniach i przygodach odnaleźli swoją wielka wspólną namiętność – TANGO. Wspólna pasja, którą próbują „zarazić” cały Szczecin połączyła ich na dobre i złe 🙂.

Bardzo wiele podróżują i chętnie się szkolą twierdząc, że od każdego dobrego nauczyciela można dowiedzieć się czegoś cennego.

Tańczyli pokazy na wszystkich większych imprezach tangowych w Szczecinie i kraju m. in. na koncercie Gotan Project i Bajofondo!

Stale współpracowali z klubem studenckim „Kontrasty”, DK „Słowianin”, Restauracją „Dworski”.

Stworzyli cykl spotkań „Tango na Deptaku” oraz cykliczną imprezę „Międzymiastowe Spotkania Tangowe”.

Aktualnie prowadzą regularne zajęcia w Szczecinie na prawobrzeżu w Klubie Dąb. Kilka razy w roku prowadzą warsztaty weekendowe w Polsce i za granicą. Propagują tango argentyńskie w każdy możliwy sposób – tańczą pokazy, organizują projekcje, prelekcje o tangu, liczne warsztaty i szkolenia, milongi.

Są najlepszym przykładem, że wspólna pasja i entuzjazm może zdziałać cuda. Tańczyli już prawie wszędzie w Europie – w Warszawie, Berlinie, Budapeszczie, Paryżu, Barcelonie, Amsterdamie, Pradze, Stambule, Rzymie, Zurichu i Londynie. Teraz regularnie tańczą w wymarzonym Buenos Aires. Minimum raz w roku organizują również wyjazd do Buenos dla innych tangueros!”

💻Magdalena Bieniecka

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content