„Pomiędzy kałużą a otwartym morzem” spektakl

Dodano: 22 mar 2023

Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej Prawobrzeże serdecznie zaprasza wszystkich na spektakl TeARTU Na Raz „Pomiędzy kałużą a otwartym morzem”.

25.03.23, godz. 18.00, KLUB DĄB, ul. Rydla 93, Szczecin

Tekst autorski „ Pomiędzy kałużą a otwartym morzem” prezentowany będzie jako monolog, w którym Marek Brzeziński wcieli się w postać Piotra- chłopaka z małego miasteczka nad Odrą, który waży na szali… wyjechać czy zostać? Główny bohater ukaże się nam pomiędzy dekadami w trzech istotnych momentach swojego życia. Towarzyszyć mu będzie Zuzanna w interpretacji Elżbiety Kolczewskiej i Ewa w interpretacji Alicji Kawalec.

Spektakl pozostawia przesłanie współczesne, wypełnione emocjonalnym balansowaniem człowieka w świecie opisanym w atlasach geograficznych a także w świecie, w którym odległość między ludźmi mierzy tykający zegar i marzenia.

Spektakl miał swoją premierę w 13tu Muzach, w listopadzie 2022r.

Po raz pierwszy, prezentowany spektakl będzie miał swoiste postscriptum w postaci filmowego pokazu spektaklu >Nie czas na Apokalipsę< z roku 2014, na który patrząc z perspektywy czasu zdaje się być odpowiednim wprowadzeniem do historii Piotra. I na tą okoliczność dostał nowy tytuł „Listy ze Szmaragdowego Grodu”

WSTĘP WOLNY!

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content