Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Człowiek w górach” rozstrzygnięty

Dodano: 30 lst. 2022

Na konkurs nadesłano 832 prace z placówek (przedszkoli, szkół, placówek wychowania pozaszkolnego, domów kultury, klubów, świetlic) i indywidualnych. Komisja podkreśliła wysokie walory artystyczne prac, twórczą swobodę w podejściu do tematu, jak również zastosowanie różnorodnych technik. Wszyscy autorzy prac zasługują na szczególne uznanie już przez samo uczestnictwo w konkursie. Wyrazy szczególnego uznania komisja przekazuje nauczycielom, pod których kierunkiem autorzy wykonali nagrodzone prace.

Komisja przyznała następujące równorzędne nagrody i wyróżnienia:

Kategoria wiekowa 5-7 lat

NAGRODY:

1. Monika Jabłońska, lat 5 – Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia „Edukacja” w Toruniu

2. Lidia Mikołajewska, lat 6 – Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” w Szczecinie

3. Aleksandra Arszyło, lat 7 – Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” w Szczecinie

WYRÓŻNIENIA:

1. Liliana Jaryczewska, lat 5 – Tatrzańskie Centrum Kultury „Jutrzenka” w Zakopanem

2. Mieszko Książyk, lat 5 – Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku

3. Dariusz Węgrzynowski, lat  5 – Gdańsk

Kategoria wiekowa 8-10 lat

NAGRODY:

1. Aleksandra Zielińska, lat 8 – Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” w Szczecinie

2. Gabriela Mocko, lat 10 – Ośrodek Kultury im. Agnieszki Osieckiej w Niemodlinie

WYRÓŻNIENIA:

1. Wojciech Moskwa, lat 9 – Kobylogórski Ośrodek Kultury, Kobyla Góra

2. Dominika Lewko, lat 10 – Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” w Szczecinie

3. Alicja Mąka, lat 9 – Szkoła Podstawowa nr 36 w Bielsku-Białej

4. Pola Szklarczyk, lat 9 – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy

5. Lena Wasielewska, lat 10 – Kobylogórski Ośrodek Kultury, Kobyla Góra

Kategoria wiekowa 11-13 lat

NAGRODY:

1. Zofia Wąchała, lat 13 – Ośrodek Kultury w Niemodlinie

2. Natasza Płatek, lat 11 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku

3. Klaudia Mazurek, lat 12 – Gminny Ośrodek Kultury w Niemcach

4. Estella Odrowąż, lat 11 – Szczecin

WYRÓŻNIENIA:

1. Julia Błaszczyk, lat 12 – Ostrzeszowskie Centrum Kultury w Ostrzeszowie

2. Marika Langner, lat 11 – Kobylogórski Ośrodek Kultury, Kobyla Góra

3. Natalia Rogowska, lat 12 – Łomża

Kategoria wiekowa 14-16 lat

NAGRODY:

1. Karolina Szewczyk, lat 16 – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki we Włodawie

2. Karolina Wagner, lat 15 – Miejski Dom Kultury, Dom Środowisk Twórczych w Łomży

3. Maja Matwiejczuk,  lat 14 – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

WYRÓŻNIENIA:

1. Aleksandra Koziej, lat 13 – Szkoła Podstawowa i. T. Kościuszki w Jarczewie

Konkurs współfinansowany ze środków Miasta Szczecin w ramach zadania „Amatorski Ruch Artystyczny na Prawobrzeżu 2022 –  edycja 2”

Monika Jabłońska, lat 5
Lidia Mikołajewska, lat 6
Aleksandra Arszyło, lat 7
Liliana Jaryczewska, lat 5
Mieszko Książyk, lat 5
Aleksandra Zielińska, lat 8
Gabriela Mocko, lat 10

Wojciech Moskwa, lat 9
Dominika Lewko, lat 10
Alicja Mąka, lat 9
Pola Szklarczyk, lat 9
Lena Wasielewska, lat 10
Zofia Wąchała, lat 13
Natasza Płatek, lat 11
Klaudia Mazurek, lat 12
Estella Odrowąż, lat 11
Julia Błaszczyk, lat 12
Marika Langner, lat 11
Natalia Rogowska, lat 12
Karolina Szewczyk, lat 16
Karolina Wagner, lat 15
Maja Matwiejczuk, lat 14
Aleksandra Koziej, lat 13

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin