„Malarstwo moja pasja” – Wernisaż prac uczestniczek Warsztatów Artystycznych Fundacji Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże”.

Dodano: 03 cze 2024

„Malarstwo moja pasja” – Wernisaż prac uczestniczek Warsztatów Artystycznych Fundacji Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże”.

07.06.24 o godz. 12.00, Książnica Pomorska w Szczecinie ul. Podgórna15-16, Sala Kolumnowa

Warsztaty Artystyczne pod egidą Fundacji Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” mają już przeszło dwudziestoletnią historię. Osoby zainteresowane twórczością malarską i plastyczną spotykają się niezmiennie, by w miłej i kameralnej atmosferze oddawać się swoim pasjom. Przez wiele lat opiekunem artystycznym grupy był Stanisław Rybak. Pod jego czujnym okiem artystyczne dusze tworzyły kolejne prace. Obecnie w ramach programu „Amatorski Ruch Artystyczny na Prawobrzeżu 2024” grupę opieką otacza Magdalena Bieniecka.

Od kilku lat na warsztatach zbiera się stała grupa uczestniczek, które realizując swoje malarskie zainteresowania zyskała jeszcze coś więcej – prawdziwe przyjaźnie! Każda z pań jest inna, ma inną historię, doświadczenia – w tej różnorodności udało im się jednak odnaleźć wspólną radość tworzenia i spędzania wspólnie czasu w atmosferze zrozumienia, wsparcia i życzliwości. Prezentowane prace w pełni oddają piękno i siłę jaka płynie z ich różnorodności, ujmując jednocześnie odbiorców harmonią i wrażliwością – która dana jest tylko oddanym przyjaciółkom.
Autorki prac: Maria Celm Bożena Korybska Urszula Łeń Anna Magulska Danuta Mruklik Roma Szafrańska Elżbieta Tyrko Małgorzata Wasik Krystyna Prokopowicz

💻Magdalena Bieniecka

zdjęcie przedstawia paletę malarską

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content