Klub Seniora „Dąb” w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie na wernisażu zdjęć Szczecina wraz z literackim panelem „Szczecińskie historie i scenerie”

Dodano: 14 kwi 2024

10 kwietnia 2024 r. na wernisażu można było zobaczyć zdjęcia Anny Niemiec, Nikoli Gawrońskiej, Agnieszki Januckiej-Popiołek, Przemysława Krzyżanowskiego i Moniki Szymanik. W towarzyszącym wernisażowi panelu literackim „Szczecińskie historie i scenerie” wzięła udział Inga Iwasiów, Sylwia Trojanowska, Leszek Herman, Przemysław Kowalewski, Michał Dłużak i Monika Szymanik. Panel poprowadził Krzysztof Lichtblau, „Pan od książek”. Wszyscy oni są częścią Szczecińskiej kliki literackiej.

Po panelu była możliwość rozmowy z autorami, zakupu książek obecnych autorek i autorów i otrzymania autografu. Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki warto było zrobić prezent sobie lub komuś bliskiemu. Szczecińska książka z autografem ulubionego autora cieszy co najmniej podwójnie, z księgarni kameralnej ma dodatkową supermoc. Wzmacnia także lokalną tożsamość mieszkańców Szczecina.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbała wspaniała harfistka Emilia Raiter, a o słodkości Hania Beza.

Projekt w Filharmonii powstał przy okazji współpracy z Moniką Szymanik (Kamienica w lesie), pomysłodawczynią wydarzenia i kuratorką wystawy.

szczecińscy pisarze opowiadają o swoich książkach
seniorzy z szczecińskimi pisarzami
Przemysław Kowalewski z seniorką
seniorki na wernisażu
seniorki na wernisażu
seniorki na wernisażu
seniorki na wernisażu
seniorki na wernisażu
seniorki na wernisażu
seniorki na wernisażu

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content