„Jejku!” – no to się działo…

Dodano: 13 mar 2023

„Teatr Janusza” to amatorska grupa teatralna seniorów, która działa od roku w Domu Kultury „13 Muz”, jako część projektu Salon Artystyczny Seniorów. Teatr tworzy spektakle teatralne i programy poetyckie. Ma już na swoim koncie dużą liczbę programów artystycznych prezentowanych z powodzeniem na Muzowej scenie i kilka znaczących spektakli teatralnych.

Śmiechu, radości i wzruszeń nigdy dość! 3 marca 2023 r. klub „Dąb” gościł artystki „Teatru Janusza” – dziewczyny nie dość że porwały licznie zgromadzoną publiczność, aż łzy lały się zarówno ze śmiechu, jak i ze wzruszenia, to zapewniły widzom rozrywkę na najwyższym poziomie i obiecały na koniec, że wrócą do nas niebawem.

Wielkie podziękowania za rewelacyjny występ i możliwość poznania tak fantastycznych, zaangażowanych i utalentowanych dziewcząt. Dziękujemy gorąco, jak gorące były brawa, które rozlegały się podczas spektaklu i zapraszamy serdecznie, jak serdeczne są wszystkie serduszka seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Szczecin Prawobrzeże i Klubu Seniora „Dąb”.

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content