Dzień Seniora

Dodano: 16 wrz 2022

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. To nie jedyne święto w roku dedykowane osobom 60+. Europejski Dzień Seniora obchodzony jest 20 października, a Światowy Dzień Seniora – 14 listopada. Wszystkie te święta są doskonałą okazją do podkreślenia wyjątkowej roli osób starszych w naszym społeczeństwie. Mądrość i doświadczenie życiowe to wartości absolutnie nie do przecenienia, a sama emerytura to najlepszy czas, by w końcu skupić się na sobie, swoich potrzebach i pasjach.

Drodzy seniorzy: życzymy, abyście zawsze byli otaczani życzliwością, byście mogli dbać o siebie i rozwijać swoje pasje: plastyczne, taneczne, nauczyć się języków obcych, uczestniczyć w wycieczkach pieszych i autokarowych. Życzymy zdrowia, pomyślności i umiejętności radowania się każdą chwilą. Wszystkiego najlepszego!

Klub Seniora „Dąb” świętować będzie Dzień Seniora 5 października 2022 r. w Domu Strażaka w Śmierdnicy. Zabawa z muzyką na żywo i poczęstunkiem trwać będzie w godz. 15-21. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, zapisy seniorów codziennie w godz. 9-19 w klubie „Dąb, tel. 91 4626 622. Dołączcie do nas!

Impreza współfinansowana ze środków Gminy Miasto Szczecin w ramach zadania „Kluby Seniora – Prawobrzeże 2022”

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content