Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza

Dodano: 26 paź 2022

Od września do grudnia 2022 r. odbędą się 3 spotkania z projekcją filmu wraz z dyskusją – raz w miesiącu, w piątkowe wieczory w Sali Koncertowej Klubu „Dąb”. Jest to bezpłatna oferta skierowana do fanów dobrego, ambitnego kina, z którego chętnie korzystają osoby, dla których ceny biletów wstępu do kin komercyjnych są zbyt wysokie. DKF jest odpowiednikiem na Prawobrzeżu kina studyjnego, w którym proponuje się intelektualną rozrywkę i zachęca ich się do refleksji na tematami poruszonymi w dziele filmowym. Moderator DKF wzbogaca projekcje o słowo wprowadzające i dyskusję po zakończeniu projekcji. Bardzo popularne już wieczory filmowe stają się okazją do wartościowego spędzenia piątkowego wieczoru, podzielenia się swoimi wrażeniami, konfrontacji swoich przemyśleń z opiniami innych widzów. W roku 2022 zrealizowane zostaną dwie edycje spotkań DKF, wiosenna za nami, hasłem przewodnim jesiennego cyklu spotkań filmowych będzie „sposób na jesienną chandrę”. Pokażemy filmy pełne dobrej energii, idealne do odpędzania wszelkich złych myśli i pozytywnie nastrajające w jesienne wieczory. Towarzyszyć nam będą gwiazdy kina takie jak: Jane Fonda, Morgan Freeman, Michael Caine, Helen Mirren.

Na kolejny film pt. „W starym, dobrym stylu” zapraszamy  28 października 2022 r. (piątek) o godz. 19. Trzej najlepsi przyjaciele – Willie, Joe oraz Al – pewnego dnia odkrywają, że ich fundusz emerytalny został zlikwidowany. Zdesperowani postanawiają działać, aby na starość móc samodzielnie opłacać swoje rachunki. Stawiają wszystko na jedną kartę i zaczynają planować skok na bank, który odpowiedzialny jest za ich problemy finansowe.

Występują: Morgan Freeman jako Willie Davis, Michael Caine jako Joe Harding i Alan Arkin jako Albert Garner.

Czas trwania: 1 godz. 36 min

Gatunek: komedia kryminalna

Reżyseria: Zach Braff

Wstęp wolny!

Projekcja filmu współfinansowana z środków Gminy Miasto Szczecin w ramach „Amatorski Ruch Artystyczny na Prawobrzeżu 2022 – edycja 2”

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content