„Co konsument o swych prawach wiedzieć powinien” – prelekcja + fotorelacja

Dodano: 23 paź 2023

Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” wraz z Uniwersytetem Trzeciego Wieku – Szczecin Prawobrzeże serdecznie zaprasza swoich słuchaczy na spotkanie z Radcą Prawnym dr Dobrochną Owsicką Kancelaria Radcy Prawnego Dobrochna Owsicka. Spotkanie p.t.: „Co konsument o swych prawach wiedzieć powinien” odbędzie się 23.10.23, poniedziałek o godzinie 12.00 w Klubie Dąb.

Za stroną internetową Kancelarii :

Kancelaria Radcy Prawnego Dobrochny Owsickiej ma siedzibę w centrum Szczecina, przy ul. Monte Cassino 38 b/1 70-464 Szczecin.

Filia kancelarii znajduje się na Prawobrzeżu Szczecina w dzielnicy Podjuchy przy ul. Walczaka 10 B (naprzeciwko dworca pkp Szczecin-Podjuchy).

Kancelaria Radcy Prawnego świadczy pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. W zależności od sprawy i potrzeb klienta kancelaria udziela zarówno porad prawnych, jak również świadczy kompleksową obsługę na każdym etapie postępowania przedsądowego, sądowego i wykonawczego.

Kancelarię prowadzi doktor nauk prawnych, radca prawny Dobrochna Owsicka.

Mecenas Dobrochna Owsicka jest absolwentką prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyła aplikację prokuratorską z wynikiem bardzo dobrym. Radca prawny zrzeszona w Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie (nr wpisu Sz-946).

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako asesor prokuratorski, a następnie jako radca prawny w organach administracji skarbowej, gdzie pełniła także funkcję zastępcy rzecznika dyscyplinarnego.

Stopień doktora nauk prawnych uzyskała w 2020 r. broniąc na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu pracę doktorską pt. „Model oskarżania w polskim postępowaniu w sprawach o przestępstwa skarbowe i wykroczenia skarbowe”.

Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Wydziału Ekonomicznego w Szczecinie.

Autorka licznych publikacji naukowych, glos i artykułów z zakresu prawa i postępowania karnego i karnego skarbowego.

Praktyka kancelarii oparta jest także na współpracy z kancelariami adwokackimi, radców prawnych, doradców podatkowych, tłumaczami, analitykami.

#Fundacja Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” #UTW-SP #Senior#wykład#lecture#prawakonsumenta#konsument#prawo#gwarancja#rękojmia#consumerrights#consumer#law#warranty#wiedza#knowledge

💻Magdalena Bieniecka

plakat informujący o wydarzeniu - wykład

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content