Angielski dla dorosłych, czyli na naukę nigdy nie jest za późno.

Dodano: 11 lut 2024

Wybierasz się w zagraniczną podróż, masz wnuki za granicą? Przyjdź do nas!

Współcześni seniorzy chcą jak najdłużej pozostać aktywni. Więcej wolnego czasu i mniej obowiązków sprawiają, że to doskonały moment na to, by poświęcić się swoim pasjom, znaleźć kolejne zainteresowania, a nawet podjąć się zupełnie nowych wyzwań, np. rozpocząć naukę języka obcego.

Angielski dla seniora – dlaczego warto uczyć się języka?

Nauka języka to wyzwanie. Może stać się dla seniora pasją i pożytecznym zajęciem, które zapełni wolne dni. Przyswajanie nowych słówek stanowi doskonały trening dla mózgu, a przez stymulowanie pamięci pozwala na utrzymanie dobrej kondycji. Znajomość języka angielskiego ułatwia seniorom odnalezienie się we współczesnym świecie. Mogą oni swobodnie wyjeżdżać za granicę, bez obawy niezrozumienia na lotnisku, w hotelu czy restauracji. Język angielski może być też czynnikiem łączącym pokolenia. Senior, który zna angielski, łatwiej zrozumie swoje wnuki i będzie mógł im pomóc przy odrabianiu lekcji.

Mało liczebne grupy, przyjazna atmosfera.

Zajęcia odbywają się w Klubie „Dąb”, wtorki grupa średniozaawansowana w godz. 11.00-12.00 i grupa początkująca 12.00-.13.00

© 2022 Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Skip to content