Fotorelacja z WIZYTY STUDYJNEJ: Berliński szlak usług społecznych [13-14.12.2023], zorganizowanej przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie szczecińskim (OWES Szczecin)
Dodano: 17 gru 2023
Przedstawicielki Fundacji wzięły udział w niezapomnianej wizycie studyjnej w Berlinie, podczas której miały okazję poznać i zrozumieć działanie wielu inspirujących organizacji pozarządowych działających w obszarze usług społecznych. Przeżyły fascynującą podróż po świecie NGO, obserwując ich codzienną pracę, aby zdobyć nowe doświadczenia, nawiązać cenne kontakty oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju społecznego i działalności NGO.
W programie było spotkanie z przedstawicielami Regenbogenfabrik e.V, wizyta w Ambasadzie RP, spotkanie z przedstawicielami Kreativehaus, Stadtepartner Stettin e.V i Polską Radą Społeczną, spotkanie w Heimvolkshochschule am Seddiner See – Centrum edukacji dorosłych w Seddiner See (uniwersytet ludowy) z Dyrektorem HVHS.